Drugi dzień naszej wycieczki klas 4 i 6 spędziliśmy w pięknym Sandomierzu.
Zwiedziliśmy Rynek Mały i Duży, przeszliśmy malowniczym Wąwozem Świętej Królowej Jadwigi aż do średniowiecznego kościoła św. Jakuba.
Ogromne wrażenie zrobiło na nas zwiedzanie podziemi miasta z multimediami – historia ożyła na naszych oczach! Na koniec odwiedziliśmy Ucho Igielne, gdzie każdy z nas pomyślał swoje małe życzenie.
To był dzień pełen wrażeń i niezapomnianych chwil! Czas wracać do domu…..












