Zawitało do naszej szkoły Betlejemskie Światełko Pokoju, które przyniosły i przekazały na ręce Pani Dyrektor Jolanty Brewki harcerki z Hufca Ziemi Zawierciańskiej. Złożyły całej społeczności szkolnej życzenia pięknych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku.












