Po wielu staraniach całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 7, mieszkańców Borowego Pola oraz wszystkich przyjaciół naszej szkoły – udało się!
Został zamontowany ogólnodostępny defibrylator AED – urządzenie ratujące życie. Znajduje się on na budynku szkoły, co oznacza, że w sytuacji zagrożenia każdy będzie mógł z niego skorzystać.
To dla nas ogromna radość i powód do dumy, że nasza dzielnica staje się jeszcze bezpieczniejsza. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego ważnego celu!





















